Hastalık denince akla genel olarak basit hastalıkları getiriyoruz. Aslında dünyada o kadar çok çeşit hastalık var ki.. Adını bile bilmediğimiz bu hastalıklar birçok insanın hayatını kabusa çeviriyor.

Alien Hand Sendromu – Yabancı El Sendromu

İnsanın kendi eli, sanki yabancı birinin eli gibi hareket ediyor ve kişi bunu engelleyemiyor. Hiçbir şekilde elin kontrolü sağlanamıyor.

Elefantiyazis – Fil Hastalığı

Adından da belli olduğu sürece, bazı sivrisineklerin insan vücuduna etki etmesiyle, vücut bir fil haline gelirmiş gibi şişiyor.

Progeria – 80 Yaşında Çocuk Sendromu

Hızlı yaşlanma hastalığı olarak bilinen bu sendromda doğan çocuklar genellikle 13 yaşına kadar yaşıyor. Çok nadir bir sendrom olan Progeria, 48 kişinin hayatını kabusa çevirmiştir. Bu hastalıkta vücut, 13 yaşına geldiğinde adeta 80 yaşında bir insan görünümüne bürünür.

Kurt Adam Sendromu

Bu hastalığa yakalanan kişilerin vücudunda bir kurtu andırıcak derecede cok kıl çıkar. Aynı zamanda el ve ayak parmakları pençeye dönüşürken, dişleri de adeta bir kurtu andırır.

Ağaç Hastalığı

İnsanların vücudunda oluşan urlar, yavaşça kişinin el ve ayaklarında bir ağaç şeklini alır.

Cotard – Ölü İnsan Sendromu

Bu sendrom bir psikolojik hastalıktır. Kişi, kendisinin öldüğünü düşünmeye başlıyor. Akli dengesini yavaş yavaş kaybetmeye başlayan hasta, vücudunun çürümeye başladığını sanıyor, bir zaman sonra hiç hareket etmemeye başlıyor.

Mavi Ten Hastalığı

Yaşayan şirinler. Bu insanlar, Kentucky bölgesinde yaşıyorlar. Hepsi yaşlı kişiler olan bu hastaların vücudu mavi renge dönüşüyor. Hastalık yavaş yavaş nesilden nesile aktarılmaya başladı. Bu insanlarda mavi renginin her tonu bulunmaktadır.

Baloncuk Hastalığı

Vücutta küçük küçük şekillerde oraya çıkan tümörler, yavaş yavaş bütün vücuda yayılıyor ve vücutta boş yer bırakmıyor. Bu hastalık dünyada sadece birkaç insanda bulunmakta.

Vampir Hastalığı

Aynı vampirler gibi, bu hastalığa yakalanan kişiler güneşe çıkamazlar. Çünkü güneşte hemen derileri kabarır. Tam olarak vampir olmasalar da, güneş onlar için acı çekme olayıdır.

Mikropsi

Alice Harikalar Diyarında çizgi filmini bilmeyen yoktur. Aynı o olay bu insanlarda yaşanıyor. Çünkü bu insanlar etrafındaki her nesneyi olduklarından birkaç kat büyük görüyorlar.

Hiç Duymadığınız İlginç Hastalıklar

Hiç Duymadığınız İlginç Hastalıklar Özet Bilgiler

  • Okumadan önce bu hastalıklara yakalanma riskinizin çok düşük olduğunu unutmayın.  Resimde görülen bu şirin babaya benzeyen adam aslında bu hastalığın tek elçisi değil.
  • Ana Sayfa ÖNE ÇIKANLAR Daha Önce Hiç Duymadığınız 22 İlginç Psikolojik Gerçek.  9. Doğuştan görme engelli olan kişiler, şizofreni hastalığına yakalanmıyor!
  • Hiç Duymadığınız İlginç Hastalıklar Hastalık denince akla genel olarak basit hastalıkları getiriyoruz.  Aslında dünyada o kadar çok çeşit hastalık var ki..
  • Okuyacağınız bu ilginç hastalıklara çok şaşıracaksınız.  Çünkü birçok insan bu adını bile hiç duymadığınız hastalıklarla yaşıyor.
  • Muhtemelen Daha Önce Görmediğiniz 23 İlginç Şey. 3:12 +. Muhtemelen Daha Önce Duymadığınız 9 İLGİNÇ Bilgi. 1:41 +.
  • Daha Önce Hiç Duymadığınız 22 İlginç Psikolojik Gerçek. 11/12/2016.  9. Doğuştan görme engelli olan kişiler, şizofreni hastalığına yakalanmıyor!
  • Okumadan ilkin bu hastalıklara yakalanma riskinizin oldukca düşük bulunduğunu ihmal etmeyin. Kaynak: Ofpof.
  • AnaSayfa > ilginç olaylar > Hiç Duyulmamıs Hastalıklar .  Garip hastalıklar Dünya üzerinde çeşit çeşit insan olduğu gibi çeşit çeşit de hastalık mevcut.
  • Görme, dokunma, duyma duyularını etkileyebilen hastalık yüzünden örneğin nesnelerin  Kalıtsal olan bu bozukluk yüz felcine yol açar. Kişi mimik yapamaz.En İlginç 10 Hastalık .
  • Burada yazılanlar muhtemelen daha önce hiç duymadığınız hastalıklar .Gerçekten de insan bunları duyduktan sonra daha kötüsü ne olabilir diye  ilginç kötü hastalıklar .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.